Επιλογή καλύτερης προσφοράς για εκπαιδευτική εκδρομή B’ Λυκείου στη Σύρο

Πράξη 16η

Στην Αθήνα και στο γραφείο του διευθυντή του 53ου ΓΕΛ Αθηνών, σήμερα 12 Μαρτίου 2024 ημέρα Τρίτη και ώρα 10.00 συνήλθε η επιτροπή επιλογής προσφοράς τουριστικού γραφείου που θα πραγματοποιήσει την εκπαιδευτική επίσκεψη στο πλαίσιο του αναλυτικού προγράμματος  της Β’ τάξης στη Σύρο, όπως ορίστηκε σύμφωνα με την πράξη 14/11-03-2024 του Διευθυντή του σχολείου.

Κατατέθηκαν οι προσφορές ως ακολούθως:

1. ILLUSION HOLIDAYS, 290 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο 4αστέρων DOLPHIN BAY HOTEL με 2 δωρεάν συμμετοχές.
  2. ROYALTI ESCAPES, 288 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο 4αστέρων DI MARE με 2 δωρεάν συμμετοχές.
  3. Zorpidis Travel Services, 288 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο 4αστέρων DOLPHIN BAY HOTEL με 4 δωρεάν συμμετοχές.

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών και ενώ απορρίφθηκε λόγω ελλιπούς φακέλου ως προς τα κριτήρια προκήρυξης η προσφορά του τουριστικού πρακτορείου ROYALTI ESCAPES η επιτροπή επέλεξε  ομόφωνα την προφορά του τουριστικού πρακτορείου Zorpidis Travel Services 288 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο 4αστέρων DOLPHIN BAY HOTEL με προσφορά 4 δωρεάν μαθητικών συμμετοχών σύμφωνα με το πρόγραμμα του σχολείου.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial