Hall of Fame

• Η Νάνσυ Χρονιάρη, ο Μιχάλης Φουτρής, η Ελισάβετ Αθανασοπούλου, η Παναγιώτα Κυνηγαλάκη και ο Σπύρος Παπαδόπουλος βραβεύτηκαν για την επιτυχή συμμετοχή τους στη Μαθητική Διαβούλευση του εκπαιδευτικού προγράμματος “Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία” της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες τους!

• Ο Ράφαελ Παππάς κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Taekwondo Junior κατηγορίας το οποίο διεξήχθη στη Βουλγαρία.
  • Ο Κωνσταντίνος Αδαμόπουλος βραβεύτηκε για τις επιδόσεις του στην 39η Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα “Ο Αρχιμήδης”.
  • Η Σοφία Μίτα βραβεύτηκε για την επιτυχή συμμετοχή της στον Πανελλήνιο Μαθητικό διαγωνισμό Δημιουργικής Γραφής της FairLife.
  • Η Ελευθερία Γκιόκα και ο Σπύρος Καβαλλιεράτος βραβεύτηκαν για την επιτυχή συμμετοχή τους στη Μαθητική Διαβούλευση του εκπαιδευτικού προγράμματος ¨Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία” της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

Συγχαρητήρια για τις επιτυχίες τους!

• Η Μαρία Δαρειωτάκη, η Ειρήνη Μοσχίδη, η Κατερίνα Μπότη και ο Ματθαίος Λούκα βραβεύτηκαν για την επιτυχή συμμετοχή τους στη Μαθητική Διαβούλευση του εκπαιδευτικού προγράμματος ¨Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία” της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

• Η Μαρία Δαρειωτάκη, η Ειρήνη Μοσχίδη, η Κατερίνα Μπότη, η Νεφέλη Ναστίμι και ο Ηλίας Σταθάκος βραβεύτηκαν για την επιτυχή συμμετοχή τους στη Μαθητική Διαβούλευση του εκπαιδευτικού προγράμματος ¨Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία” της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

• Η Ναταλία Ντάνου, η Ελεάνα Παρασκευοπούλου, η Λοριάνα Ταχιράι, η Νικολέτα Τσέρου και ο Θεόδωρος Λιόλιος βραβεύτηκαν για την επιτυχή συμμετοχή τους στη Μαθητική Διαβούλευση του εκπαιδευτικού προγράμματος ¨Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία” της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

• Η Κλάρα Βελιάι, η Ναταλία Ντάνου, η Ελεάνα Παρασκευοπούλου και η Λοριάνα Ταχιράι βραβεύτηκαν για την επιτυχή συμμετοχή τους στη Μαθητική Διαβούλευση του εκπαιδευτικού προγράμματος ¨Το παιδί, η πόλη και τα μνημεία” της Τεχνόπολης Δήμου Αθηναίων.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial