Επιλογή καλύτερης προσφοράς για εκπαιδευτική εκδρομή Α’ Λυκείου σε Βόλο-Πήλιο

Πράξη 15η

Στην Αθήνα και στο γραφείο του διευθυντή του 53ου ΓΕΛ Αθηνών, σήμερα 12 Μαρτίου 2024 ημέρα Τρίτη και ώρα 09.00 συνήλθε η επιτροπή επιλογής προσφοράς τουριστικού γραφείου που θα πραγματοποιήσει την εκπαιδευτική επίσκεψη στο πλαίσιο του αναλυτικού προγράμματος  της Α’ τάξης στο Βόλο-Πήλιο, όπως ορίστηκε σύμφωνα με την πράξη 13/11-03-2024 του Διευθυντή του σχολείου .

Κατατέθηκαν οι προσφορές ως ακολούθως:

1. Zeppelinn, 165ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο Aegli, 145ΕΥΩΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο Park, 135ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο NEFELI, 125ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο ALEXANDROS, 120ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο KALLONI. Προσφορά 3 δωρεάν συμμετοχών.
  2. Zorpidis Travel Services, 190 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο ΠΗΛΙΟΝ Resort και 215 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο MAGNES. Προσφορά 4 δωρεάν συμμετοχών.
  3. ILLUSION HOLIDAYS, 185 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο ΠΗΛΙΟΝ Resort και 215 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο MAGNES. Προσφορά 4 δωρεάν συμμετοχών.
  4. ROYALTI ESCAPES, 190 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο ΠΗΛΙΟΝ Resort. Προσφορά 3 δωρεάν συμμετοχών.
  5. CONNECTION, 159 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο MANTHOS, 179ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο Aegli, 139ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο ALEXANDROS, 129ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο KALLONI. Προσφορά 2 δωρεάν συμμετοχών.

Μετά από αξιολόγηση των προσφορών και ενώ απορρίφθηκε λόγω ελλιπούς φακέλου ως προς τα κριτήρια προκήρυξης η προσφορά του τουριστικού πρακτορείου ROYALTI ESCAPES, η επιτροπή επέλεξε  ομόφωνα την προφορά του τουριστικού πρακτορείου ILLUSION HOLIDAYS 185 ΕΥΡΩ κατ’ άτομο για το ξενοδοχείο ΠΗΛΙΟΝ Resort με προσφορά 4 δωρεάν μαθητικών συμμετοχών.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Translate »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial